fbpx

Niemal 200 filmów, w których twórcy startupów dzielą się wiedzą.

Growth Hacker TV to platforma wideo dla osób zainteresowanych życiem startupów, rozpoczęciem własnej działalności, czy też szukających sposobów na rozwój. Obecnie serwis oferuje już około 200 wywiadów z profesjonalistami, najczęściej właśnie właścicielami własnych firm internetowych.

Wśród gości znaleźć można takie nazwiska, jak Casey Winters z Pinterest, Steven Aldrich z GoDaddy, Jimmy Soni z The Huffington Post, czy Dan McGaw z Code School. Nie są to więc tylko menedżerowie, ale całe spektrum specjalistów: inżynierowie, programiści, dziennikarze i tak dalej.

Wywiady mają najczęściej formę półgodzinnej rozmowy w dość swobodnej formule, choć tematem przewodnim jest niemal zawsze rozwój biznesu, pozyskiwanie nowych użytkowników oraz klientów, skuteczny marketing produktów lub usług i tak dalej – na tym rozmówcy znają się najlepiej.

Prawie jak YouTube

Poza materiałami wideo, Growth Hacker TV oferuje także „recepty”, czyli tradycyjne poradniki tekstowe. Poznamy tajniki określonych narzędzi, ale także bardziej ogólne kwestie: jak wystartować z usługą, jak przygotować skuteczną kampanię reklamową, zebrać bazę emaili i tym podobne.

Ostatnią zakładką w serwisie jest społeczność, czyli forum dyskusyjne, przeznaczone dla aktywnych subskrybentów. Znajdziemy tutaj nie tylko rozmowy na przeróżne tematy, ale także bazę danych przydatnych linków i narzędzi.

Growth Hacker TV za darmo

Kilka najnowszych wywiadów zawsze opublikowanych jest niemal za darmo – musimy tylko podać adres email.

Wstęp do archiwalnych zasobów serwisu kosztuje. Miesięczny dostęp to 49 dolarów, ale możemy zapłacić mniej za rok z góry – niecałe 160 dolarów. Najbardziej opłacalny wydaje się być „dożywotni” abonament, za 179 dolarów.

Podsumowanie

Mówi się, że 90 procent startupów upada. Jeśli chcemy dołączyć do grona 10 procent firm, które odnoszą sukces, warto zapoznać się z tym, co mają do powiedzenia osoby odpowiedzialne za takie przedsiębiorstwa. Cenna skarbnica wiedzy, choć trzeba liczyć się z abonamentem.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)