fbpx

Proste narzędzie do generowania ładnych grafik do social media.

Tworzenie interesujących grafik na serwisy społecznościowe jest sztuką samą w sobie. Na szczęście nie musimy męczyć się w programach graficznych, by stworzyć angażującą ilustrację na Twittera lub Facebook, ponieważ z pomocą przychodzą narzędzia, takie jak Pablo.

Po ukończeniu początkowego samouczka przechodzimy wprost do okna aplikacji. Na górze wskazujemy ogólny szablon, a po lewej jedno z gotowych zdjęć. Oczywiście możemy załadować także obrazek z dysku, korzystając z przycisku na samym dole.

Ilustrację widzimy na środku, a kluczowe – jak chcą twórcy Pablo – w angażowaniu użytkowników serwisów społecznościowych jest dodanie odpowiedniego podpisu na naszym dziele. W celu wprowadzenia tekstu wystarczy kliknąć dwukrotnie na „płótno”.

Czujecie inspirację?

Tekst dodajemy, korzystając z wbudowanego narzędzia, wyposażonego w szereg fontów (bez polskich znaków), a także kilku dodatkowych opcji, takich jak pogrubienie, justowanie, rozmiar, kolor i tak dalej.

Zestaw interesujących możliwości znajdziemy także w menu po prawej. Co najważniejsze, rozmiar: inny na Pinterest, inny na Twitter i Facebooka. Pablo ułatwia życie, od razu odpowiednio kadrując ilustrację. Jest też kilka filtrów do nałożenia, jak kontrast, rozmycie i modyfikowanie kolorów.

Tak przygotowane arcydzieło możemy od razu z poziomu Pablo opublikować w sieciach społecznościowych, ale także pobrać na dysk.

Pablo za darmo

Wszystkie funkcje aplikacji dostępne są za darmo.

Podsumowanie

Sprawne i łatwe w obsłudze narzędzie do przygotowania grafiki na serwisy społecznościowe. Brakuje fontów z polskimi znakami.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)