fbpx

Świetna wyszukiwarka szablonów i skórek.

W sieci dostępne są dziesiątki mniej lub bardziej popularnych platform do tworzenia własnych stron internetowych, sklepów, blogów i tak dalej. Każda witryna potrzebuje oprawy graficznej, a tutaj całkowitym amatorom jest już znacznie trudniej o zadowalające efekty.

Z pomocą przychodzi serwis Best of Themes, który przeczesuje sieć w poszukiwaniu gotowych skórek dla przeróżnych usług. Oferta obejmuje obecnie gotowe projekty dla WordPressa, Magento, Joomli, PrestaShop, WooCommerce, OpenCart oraz Drupala. Do tego „gotowce” do emaili.

Wciśnięcie paska przeglądarki ujawnia, skąd dokładnie pochodzą przebogate treści. To głównie serwis ThemeForest, ale jest też szereg pozycji z TemplateMonster i innych. Otrzymujemy głównie całkowicie darmowe propozycje, których jest już ponad 1,3 tys. (płatnych jest około setki).

Propozycji nie brakuje

Warto zacząć od wybrania platformy, na którą tworzymy stronę. Jak można się domyślać, króluje WordPress z ponad 500 projektami, lecz każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wyszukiwanie ułatwia także bogata lista dodatkowych tagów tematycznych.

Nie trzeba nawet wpisywać słów kluczowych do wyszukiwarki – już samo ustawienie filtrów automatycznie zmodyfikuje wyniki wyświetlane na stronie głównej. Po kliknięciu na jeden z projektów przenosimy się na dedykowaną podstronę, gdzie możemy obejrzeć więcej przykładów, także na różnych urządzeniach. Przydatne.

Uwaga: jeśli zechcemy pobrać którąś ze skórek, Best of Themes przeniesie na serwis, w którym danych projekt pierwotnie opublikowano. Warto jednak pamiętać, że agregator przechowuje w bazie danych także skórki, które nie są już dostępne.

Best of Themes za darmo

Przeglądanie zbiorów skórek jest całkowicie darmowe.

Podsumowanie

Wydaje się, żeBest of Themes nie jest już regularnie aktualizowane. To sprawia, że najnowsze pozycje są przeterminowane. Tymczasem platformy do tworzenia stron ciągle się zmieniają i skórki z 2016 roku mogą nie być już wspierane. Przed pobraniem warto więc dokładnie sprawdzić daty publikacji oraz aktualizacji projektów.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)