fbpx

Moja ulubiona aplikacja do zarządzania zadaniami.

Wśród aplikacji do zarządzania zadaniami Nozbe wyróżnia się prostym interfejsem, który sprawia, że projekty możemy błyskawicznie włączać na dowolnym urządzeniu: komputerach osobistych czy sprzętach mobilnych.

Do tego pełen pakiet opcji i możliwości: współpraca w zespole w ramach współdzielonych projektów, dodawanie komentarzy i plików, a także integracja z innymi popularnymi usługami, takimi jak Evernote, dokumenty Google oraz Microsoft Office, pliki z Dropbox i tak dalej.

Za pomocą ikony plusa tworzymy nowe zadanie. Gdy je skończymy, klikamy kółeczko, a jeśli chcemy nadać mu priorytet, wystarczy gwiazdka po prawej. Wciśnięcie zadanie na liście rozwinie szczegóły i pozwoli zostawić komentarz.

Notatki na dowolne urządzenie

Podstawowe możliwości sprawdzą się w większości zastosowań, ale stanowią tylko wierzchołek góry lodowej pływającej pod nazwą Nozbe. Już zajrzenie w szczegóły zadania ujawnia szereg ważnych funkcji, jak określanie potrzebnego czasu i daty zakończenia, czy też tworzenie powtarzalności, by dany cel pojawiał się w naszej skrzynce spraw na przykład co weekend.

Zadania możemy dodawać do dowolnych kategorii, a tworzenie komentarza tylko na pierwszy rzut oka ogranicza się do wpisania tekstu. Z listy rozwijanej możemy wybrać plik do wstawienia i nie musi to być tylko obrazek. Jeśli nie ma go na naszym komputerze, nic nie stoi na przeszkodzie, by szybko połączyć się na przykład z Dropboxem i pobrać go stamtąd.

Nieco dłuższe przebywanie z Nozbe ujawnia coraz to więcej interesujących opcji i możliwości. Dla przykładu, w trakcie dodawania nowego zadania możemy jednocześnie określić jego parametry, takie jak projekt, kategorię i datę, wpisując po prostu znak „#” i wybierając opcje z listy.

Przykładowy projekt

Idąc dalej, możemy także przygotować szablony, za pomocą których w przyszłości utworzymy gotowy projekt z podstawowymi zadaniami do wykonania. Są też etykiety do szybszego przeszukiwania bardziej rozbudowanych inicjatyw, a także przydatny widok kalendarza, dzięki któremu widzimy, co i do kiedy musimy ukończyć.

Nozbe za darmo

Za darmo skorzystamy niestety tylko z 30-dniowej wersji próbnej. Podstawowy abonament, dla maksymalnie dwóch osób, to już wydatek rzędu 228 zł rocznie.

Podsumowanie

Szkoda, że brakuje choćby ograniczonej wersji darmowej, ponieważ Nozbe to świetny organizator pracy, ze sprawną synchronizacją pomiędzy dowolnymi urządzeniami.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)