fbpx

Strona z szablonami kalendarzy.

„Kalendarz jaki jest, każdy widzi” – można rzec, parafrazując klasyka. Ale czy na pewno? Calendarpedia potwierdza, że przeróżnych opcji jest mnóstwo, oferując gotowe szablony do pobrania, drukowania i uzupełniania.

Serwis zapewnia oszałamiający wybór przeróżnych formatów i wzorów. Wydaje się, że kliknięcie na jakże podstawową opcję „rocznego kalendarza” przeniesie nas prosto do ściągania, ale nic bardziej mylnego. Przechodzimy bowiem na rozbudowaną podstronę, gdzie możemy wybrać jedną z siedemnastu (!) dostępnych wersji.

Jest więc kalendarz kolorowy z miesiącami na górze, liniowy z miesiącami w kolumnie, z synchronizacją dni, z miesiącami na czterech stronach, z klasycznymi budkami i tak dalej. Jest w czym wybierać, a takie same bogactwo przygotowano dla trzech wersji: Excel, Word i PDF.

A to tylko najbardziej standardowy kalendarz na cały rok. Jest też terminarz tygodniowy (w dwunastu formatach), miesięczny (sześć wersji), a także bardziej specjalistyczne warianty: rok szkolny, rok akademicki, rok fiskalny.

Zatrzęsienie kalendarzy

A to jeszcze nie wszystko. Kolejne możliwości to kalendarz z miejscem na urodziny, kalendarz ze zdjęciami, na dwa lata, na trzy lata i tak dalej, i tym podobne.

Belka po lewej stronie oferuje dostęp do najpopularniejszych opcji, po prawej – w menu głównym – możemy przeglądać wszystkie możliwości. Poniżej znajdziemy przykładowe formaty, a jeszcze niżej – daty najważniejszych świąt i wydarzeń.

Uwaga: Calendarpedia to strona amerykańska, więc nie znajdziemy na niej kalendarza z czysto polskim układem świąt i wydarzeń.

Calendarpedia za darmo

Wszystkie funkcje aplikacji dostępne są za darmo. Twórcy są na tyle hojni, że nie przyjmują nawet dobrowolnych donacji, kierując użytkowników na stronę organizacji charytatywnych.

Podsumowanie

Jeśli potrzebujemy kalendarza, na pewno go tu znajdziemy. Minusem jest brak polskich świąt i wydarzeń.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)