fbpx

Darmowe kursy online w języku polskim.

Kursownik to zbiór interesujących kursów w języku polskim, prezentowanych w formie materiałów wideo. Lista dostępnych tematów jest dość skromna, lecz stale się rozrasta. Najważniejsza jest jednak wysoka jakość filmów.

Tematyka jest dość szeroka. Zacząć możemy od „Szycia i oprawy książki”, by przejść następnie przez „Podstawy tworzenia animacji w Adobe After Effects” i skończyć na „Portfolio malarza” lub też „Podstawach Unity”, co powinno przemówić do zainteresowanych tworzeniem gier wideo.

Rozpoczęcie jednego z kursów wymaga założenia darmowego konta. Po wybraniu interesującej tematyki przenosimy się na dedykowaną podstronę, gdzie znajdziemy dokładny spis treści i podział na materiały wideo. Serwis na bieżąco śledzi nasze postępy.

Tajemnice litografii

Dla przykładu, kurs „Podstawy litografii” rozpoczniemy od tajników szlifowania, a następnie poznamy technikę ossa sepia oraz zapoznamy się z kredką litograficzną. Każdy z trzech rozdziałów podzielono na krótsze filmy, co ułatwia przyswajania materiału.

Kursownik za darmo

Po założeniu darmowego konta, wszystkie materiały serwisu dostępne są za darmo.

Podsumowanie

Świetna alternatywa dla licznych anglojęzycznych kursów dostępnych w sieci. Materiały są świetnie przygotowane i obejmują również mniej popularne tematy. Mogłoby być ich więcej, ale i tak otrzymujemy interesującą bazę wiedzy.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)