fbpx

O co tu chodzi?

Cześć, nazywam się Jacek Kłosiński i pomagam w kreatywnej pracy. W jaki sposób? Przede wszystkim poprzez mojego bloga i wszystko to, co jest z nim związane. Jak np. ta podstrona, którą właśnie oglądasz.

Szukanie ciekawych narzędzi to moja mała obsesja. Nie oceniaj, każdy ma swojego bzika. 😉 Po prostu lubię ułatwiać sobie pracę.

Staram się być dobrym kumplem i dzielę się tym, co uda mi się znaleźć. Niestety w social media takie wpisy żyją krócej niż trwa wymówienie słowa przeintelektualizować. Zobaczy je kilka osób, ale przed większością są ukryte (dzięki Mark!). Postanowiłem zrobić z tym porządek.

Stworzyłem Przybory, czyli specjalną zakładkę mojego bloga, na której znajdziesz przydatne narzędzia. Postarałem się jednak, żeby nie była to zwykła lista.

Oprócz podziału na ponad 20 kategorii, każde narzędzie ma też dokładny opis z najważniejszymi informacjami. Nie musisz przekopywać się przez cenniki i listy funkcji. Wszystkie szczegóły masz podane na tacy.

Jest też wyszukiwarka, a nawet możliwość zgłaszania własnych narzędzi. No bo przecież jak to? Ty nie dasz rady czegoś podesłać? Chętnie potrzymam Ci piwo. 😉

W tym momencie znajdziesz tutaj ponad 150 wartościowych narzędzi, aplikacji i różnych innych zasobów. Baza ta jednak cały czas rośnie. Nie zapomnij tu regularnie zaglądać i podzielić się z innymi. Niech idzie w świat i pomaga. ❤️

Gdzie jeszcze warto zajrzeć?

  • Koniecznie zapisz się do newslettera, dzięki temu niczego nie przegapisz, a nawet dostaniesz darmowego e-booka. 🙂
  • Rzuć też okiem na mój kanał na YouTube. Jest tam m.in. cykl filmów, w których omawiam darmowe narzędzia.
  • No i oczywiście sprawdź też samego bloga pod adresem klosinski.net. Prowadzę go od kilku lat i jest tam masa przydatnych artykułów. Zdecydowanie nie tylko na temat narzędzi.

Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)