fbpx

Darmowy hosting plików bez limitów wielkości, z podglądem zawartości przed pobraniem.

Smash to interesujący i nieco inny hosting dla plików: bez limitów rozmiarów, bez rejestracji oraz z przydatnym podglądem dla ściągających, lecz wyłącznie na czternaście dni w przypadku darmowych kont.

Działanie serwisu jest wyjątkowo proste: przeciągamy pliki na środek. Następnie wpisujemy własny adres email oraz adres odbiorcy (lub odbiorców), wraz z opcjonalną wiadomością. Są też dodatkowe funkcje: opatrzenie całości hasłem, wyłączenie podglądu, dostosowanie okresu dostępności i tak dalej.

Nie trzeba nic więcej

Pozostaje już tylko czekać na załadowanie plików. Po zakończeniu procesu odbiorca powinien otrzymać email z linkiem. Po kliknięciu w odnośnik otrzyma podgląd udostępnianych plików i jeśli zechce, będzie mógł natychmiast je pobrać. To wszystko, sprawnie i bez reklam!

Smash za darmo

Darmowa wersja aplikacji to wspomniany brak limitów rozmiarów, podgląd i wsparcie dla haseł, ale pliki przechowywane są tylko przez 14 dni. Jeśli zapłacimy 10 dolarów miesięcznie (lub 60 dolarów za rok z góry), limit zwiększa się do 365 dni.

Konta Premium to także priorytet dla przesyłania plików większych niż 2 GB, a to tego możliwość podejrzenia historii danych oraz dostosowania wyglądu strony, którą ogląda odbiorca wysyłanych plików.

Podsumowanie

Nawet w wersji darmowej Smash stanowi praktyczny i szybki sposób na przesłanie większych plików.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)