fbpx

Zbiór inspirujących identyfikacji wizualnych.

Stationery Overdose to interesujące źródło inspiracji dla wszystkich zainteresowanych identyfikacją wizualną. Stronę główną podzielono na przejrzystą siatkę z zestawem propozycji, lecz serwis oferuje także sporo funkcji „pod maską”.

Po pierwsze, każdy publikowany projekt jest opatrzony nazwą agencji czy autorów, lokalizacją oraz krótkim tekstem, opisującym ogólne założenia czy temat przewodni. Do tego mnóstwo świetnych zdjęć, prezentujących przykładowe zastosowania i wykorzystanie elementów.

Wpisy w Stationery Overdose podzielono na kilkanaście kategorii, takich jak architektura, sztuka, edukacja, nieruchomości, muzyka czy technologia. Każdy znajdzie coś zgodnego z własnymi potrzebami i zainteresowaniami.

Jasne i przejrzyste propozycje

Podpowiedź: jeśli nie chcemy przegapić ani jednej aktualizacji, warto skorzystać z darmowego newslettera, na dole strony.

Autorzy strony stawiają na jakość, nie na ilość. Nowe wpisy pojawiają się rzadko, zazwyczaj raz na miesiąc. Są za to zawsze dokładnie opisane oraz opatrzone rozbudowaną dokumentacją.

Podpowiedź: drobne zamieszanie może wprowadzić fakt, że Stationery Overdose oferuje także podstronę z blogiem, gdzie znaleźć można kolejne propozycje i projekty.

„Wnętrze” projektu

Jeśli chcemy, by autorzy opublikowali wpis koncentrujący się na naszym projekcie, wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego i poczekać na odpowiedź.

Uwaga: „działamy w wolnym czasie, więc prosimy o cierpliwość” – ostrzega Stationery Overdose. To wyjaśnia powolne tempo aktualizacji.

Identity Designed za darmo

Wszystkie funkcje serwisu dostępne są bez żadnych opłat.

Podsumowanie

Motto Stationery Overdose określić można jako „jakość, nie ilość”. Witryna nie oferuje mnóstwa wpisów i częstych aktualizacji, ale dopracowane informacje i świetne zdjęcia.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)