fbpx

Trendy i merytoryczne komentarze na temat identyfikacji wizualnej i brandingu.

Brand New to inicjatywa agencji kreatywnej UnderConsideration, z najnowszymi informacjami i opiniami na temat identyfikacji wizualnej. Autorzy serwisu opisują zmiany w brandingu słynnych produktów, firm, usług i organizacji na całym świecie.

Strona podzielona jest na kilka kategorii. „Reviewed” to dogłębna analiza najważniejszych projektów. Autor oferuje dokładniejsze spojrzenie na wykonaną pracę, posiłkując się często informacjami prosto od twórców, ze sporą liczbą ilustracji.

„Noted” to sekcja na szybkie opisy projektów dla nieco mniej „ważnego” przedsięwzięcia lub klienta, z krótką opinią, opisem i zbiorem poglądowych obrazów.

Rynek identyfikacji wizualnej nigdy nie zasypia

„Spotted” to błyskawiczne spojrzenie na znalezioną gdzieś w czeluściach internetu nowość z dziedziny identyfikacji wizualnej – zmianę w brandingu lub interesującą, nową markę. Nie ma tutaj opinii czy dłuższych opisów.

„Linked” to prosty link do interesującej, zabawnej, smutnej lub dziwnej nowinki, artykułu czy projektu. Materiały takie są zawsze związane z szeroko pojętą identyfikacją wizualną, choć często dość luźno.

Podpowiedź: większość artykułów publikowanych na Brand New stara się zaangażować użytkownika szybkimi ankietami – pod tekstem możemy ocenić opisywaną pracę.

Brand New za darmo

Wszystkie funkcje serwisu dostępne bez żadnych opłat. Serwis utrzymuje się z reklam i tekstów sponsorowanych – zawsze wyraźnie oznaczonych.

Podsumowanie

Jak wskazuje sama nazwa, Brand New to idealne miejsce dla osób zainteresowanych nowościami na temat identyfikacji wizualnej, ale także dla twórców szukających inspiracji.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)