fbpx

Strona zbierająca dobrze zaprojektowane logotypy.

LogoMoose to narzędzie przypominające w założeniach Logopond. Główna różnica polega na tym, że prace „wystawiają” tutaj jedynie profesjonalni projektanci, którzy często traktują serwis jako reklamę dla swoich agencji kreatywnych.

Podczas szukania inspiracji możemy dodatkowo skorzystać z podstawowych funkcji społecznościowych, takich jak komentowanie oraz ocenianie poszczególnych prac.

Menu główne oferuje kilka kategorii, jak sortowanie według wyróżnionych i „nagrodzonych” prac, choć kategorie przyznawania takich laurów pozostają tajemnicą.

Propozycji nie brakuje

Podobnie jak Logopond, brakuje więc szerszych możliwości filtrowania przeglądanych projektów. Jesteśmy ograniczeni do tagów dodawanych przez twórców, a kategorie, takie jak „beautiful” czy „shape” raczej nie ułatwiają wyszukiwania.

LogoMoose za darmo

Wszystkie funkcje serwisu dostępne bez żadnych opłat. Serwis utrzymuje się z reklam.

Podsumowanie

LogoMoose to dziwnie tajemniczy serwis. Twórcy nigdzie nie wyjaśniają, jak dołączyć do grona projektantów i nie opisują, czym różnią się prace wyróżnione od nagrodzonych. Poza tym funkcjonalność jest identyczna ze znacznie większym i przystępniejszym Logopond.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)