fbpx

Popularna strona zbierająca inspiracje dotyczące logo.

Strona oferująca mnóstwo inspiracji, możliwość przeglądania identyfikacji wizualnej od projektantów z całego świata, a także opcję publikowania własnych prac. Serwis, założony w 2006 roku, pozostaje jednym z największych i najpopularniejszych narzędzi tego typu.

Logopond to także swego rodzaju serwis społecznościowy. Użytkownicy mogą publikować na stronie własne prace, które są następnie oceniane przez innych. Poszczególne projekty możemy dodawać do „ulubionych”, lub też śledzić twórców, by nie przegapić żadnej nowości.

Poszukiwanie inspiracji podczas prac nad własnym projektami ułatwia możliwość sortowania logo według tagów, choć wydaje się, że opcji filtrowania treści powinno być więcej, choćby według kolorów.

W poszukiwaniu lepszej wyszukiwarki

Podpowiedź: Logopond umożliwia publikowanie logo na sprzedaż. Wystarczy umieścić pracę w dedykowanej kategorii. Jeśli znajdzie się zainteresowany klient, szczegóły na temat ceny czy ewentualnych modyfikacji można uzgodnić prywatnie.

Poza stroną główną, gdzie znajduje się wyszukiwarka logo i aktualnie wyróżniony twórca, możemy skorzystać z zakładki „Activity”, gdzie pojawiają się najnowsze komentarze oraz aktywność społecznościowa. Jest też sekcja „Creatives”, wyszczególniająca użytkowników – osoby i firmy.

Logopond za darmo

Wszystkie funkcje serwisu dostępne bez żadnych opłat. Serwis utrzymuje się z reklam i sprzedaży gadżetów.

Podsumowanie

Logopond oferuje świetne funkcje społecznościowe i tony inspiracji dla projektantów, o ile poświęcimy nieco czasu na przebrnięcie przez setki propozycji. Brakuje bardziej rozbudowanej wyszukiwarki.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)