fbpx

Dobrze napisane teksty z maili różnych marek.

Codziennie otrzymujemy mnóstwo maili od przeróżnych organizacji, firm i osób, a większość kasujemy po krótkim rzucie oka lub w ogóle bez czytania. Jak więc sprawić, by wysyłane przez nas wiadomości nie były traktowane tak samo, lecz przykuwały uwagę?

Z pomocą przychodzi serwis Good Copy, który od lat gromadzi przykłady wiadomości oraz komunikatów wysyłanych przez firmy z całego świata. W ten sposób możemy podpatrzeć, jak robić to najlepsi, co powinno wydatnie pomóc przy redagowaniu własnych treści wysyłanych przez sieć.

Serwis jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Pasek wyszukiwania akceptuje szereg słów kluczowych. Wpisać możemy nie tylko rzeczowniki – newsletter, hasło, marketing – ale także czynności, jak witanie czy żegnanie użytkowników. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przeszukać bazę danych od razu pod kątem konkretnej firmy.

Raj dla copywriterów

Jeśli nie mamy nic precyzyjnego na myśli, kolejną opcją jest szereg tagów, umieszczonych zaraz pod paskiem wyszukiwarki. Jedno kliknięcie od razu przenosi do listy powiązanych wpisów i wiadomości. Kliknięcie na wybraną pozycję otwiera ją w nowym okienku, co pozwala przyjrzeć się kompletnej treści.

Uwaga: serwis koncentruje się wyłącznie na wiadomościach w języku angielskim. To pewne ograniczenie, ale po przetłumaczeniu, dobrze napisane komunikaty sprawdzą się w dowolnym kraju.

Good Copy za darmo

Wszystkie funkcje serwisu dostępne są bez żadnych opłat.

Podsumowanie

Good Copy ma ograniczone zastosowanie w przypadku tekstów w języku polskim, choć nadal służy oczywiście za świetne źródło inspiracji i spojrzenie na to, jak robią to „zawodowcy”.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)