fbpx

Kilka prostych narzędzi pomagających w zwiększeniu konwersji.

Hello Bar oferuje zestaw narzędzi, które – po wklejeniu na naszą stronę internetową – powinny pomóc w zwiększeniu konwersji, ale także w zebraniu adresów email naszych użytkowników lub zwiększeniu sprzedaży. Serwis stanowi alternatywę dla AddThis, choć oferuje nieco inne opcje.

Zaczynamy od założenia konta, a zaraz potem Hello Bar pyta nas o to, jaki chcemy osiągnąć cel: zebranie emaili, skierowanie ruchu na określony adres URL, informacja o wyprzedaży lub promocji, ogólne ogłoszenie, umożliwienie użytkownikom zadzwonienia do nas lub wyświetlenie odnośników do sieci społecznościowych.

Po wybraniu jednej z możliwości przechodzimy do następnej fazy, czyli do wyboru miejsca, w którym wyświetlą się informacje. Pasek na górze strony, wyskakujące okno, slider, powiadomienie, przycisk rozwijający listę – funkcji jest kilka.

Strona główna Hello Bar

Następnie przechodzimy do ostatniego etapu konfiguracji. Hello Bar odwiedza naszą stronę internetową, podaną podczas rejestracji, i wyświetla zrzut z ekranu, dając natychmiastowy podgląd na to, jak wybrane narzędzie będzie wyglądało w praktyce. Przydatne.

Co więcej, algorytmy przygotowane przez twórców potrafią na bazie naszej witryny dobrać odpowiednie kolory, by stosowane narzędzie jak najbardziej rzuciło się w oczy odwiedzającym. Jeśli wybór nie przypadł nam do gustu, możemy go oczywiście zmienić, korzystając z przygotowanych szablonów lub ze swobodnej modyfikacji: kolorów, obrazka, przycisków i tak dalej.

Za pomocą kreatora możemy także zmienić wybrane na początku opcje, a więc cel i typ narzędzia. Na koniec pozostaje jeszcze instalacja, czyli wklejenie przygotowanego kodu na stronę internetową. Tutaj opcji jest mniej niż w przypadku AddThis, ponieważ twórcy ograniczyli się właśnie do kodu HTML, wtyczki WordPress oraz integracji z serwisem Wix.

Twórcy przygotowali prosty w obsłudze edytor

Hello Bar za darmo

Większość funkcji serwisu dostępnych jest za darmo. Są też płatne opcje. Za 29 dolarów miesięcznie lub 289 dol. rocznie możemy usunąć branding Hello Bar z narzędzi, obsłużyć więcej niż 50 odwiedzających miesięcznie, a także otrzymać dostęp do zaawansowanych opcji konfiguracji.

Podsumowanie

Hello Bar to przydane narzędzie, oferujące kilka interesujących opcji, których nie posiada AddThis. Aplikacji trudno jednak konkurować pod względem ceny i łatwości obsługi.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)