fbpx

Darmowa strona dla wydarzenia lub imprezy.

Koncerty, wyprzedaże, pikniki, zbiórki charytatywne i temu podobne wydarzenia to najczęściej imprezy jednorazowe. Rejestrowanie domeny, projektowanie strony internetowej i systemu sprzedaży biletów jest natomiast wymagającym procesem, który może nie być do końca opłacalny.

Dlatego z pomocą przychodzi Splash That. Serwis oferuje gotowe narzędzia, pozwalające w kilka chwil stworzyć prostą – lecz piękną – stronę internetową dla wydarzenia. Możemy nawet zebrać odpowiedzi na zaproszenia oraz sprzedawać bilety.

Po zalogowaniu się zaczynamy właśnie od wybrania rodzaju imprezy: z wysyłaniem zaproszeń i zbieraniem odpowiedzi (RSVP) lub ze sprzedażą biletów. Następnie wpisujemy nazwę, hastag oraz wybieramy gotową domenę internetową, z rozszerzeniem .splashthat.com

Szablony możemy dowolnie edytować

Wskazujemy typ: pokaz, urodziny, konferencja, konkurs i tak dalej. Jest też – jakże przydatne – „impreza tylko w celach imprezowych”. Pozostaje wpisać adres oraz dokładną datę i godzinę startu, wraz ze strefą czasową. Kolejnym krokiem w prostym edytorze jest wybranie wyglądu tworzonej strony.

Szablonów jest sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. To jednak tylko baza, ponieważ zaraz potem przechodzimy do znacznie bardziej rozbudowanego edytora, gdzie możemy dostosować niemal każdy element: logo, tła, napisy, fonty, formularze… Możliwości jest mnóstwo, a całość bazuje na prostym systemie bloków – nie potrzeba specjalistycznej wiedzy.

Po zakończeniu prac wystarczy już tylko zapisać postępy i udać się pod wpisaną w pierwszym kroku domenę – nasza strona powinna być gotowa.

Splash That za darmo

Wszystkie podstawowe funkcje serwisu dostępne są za darmo. Wersja płatna (ceny ustalane indywidualnie) otwiera szereg dodatkowych możliwości, takich jak zaawansowana analityka, więcej niż 50 zaproszeń do wysłania, integracja z platformami CRM i tak dalej.

Podsumowanie

Świetne, łatwe w obsłudze i przydatne narzędzie, które dodatkowo nie posiada zbyt wielu ograniczeń w darmowej wersji. Szczerze polecam.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)