fbpx

Szybkie narzędzie do tworzenia makiet.

Wireframe to jedno z dostępnych w sieci narzędzi do tworzenia mniej lub bardziej zaawansowanych makiet stron internetowych, interfejsów i innych projektów. Wyróżnia się wyjątkowo prostą obsługą oraz sprawnym działaniem z poziomu przeglądarki.

Interfejs aplikacji jest minimalistyczny, bez zbędnych opcji i dodatków. Nowe elementy tworzymy za pomocą przeciąganych na ekranie prostokątów. Zakreślamy myszką kształt, a następnie wybieramy, co ma znaleźć się wewnątrz. Oczywiście, całość możemy później edytować.

„Wireframe.cc może pomóc w uproszczeniu makiety, oferując bardzo ograniczoną liczbę opcji. To dotyczy także palety kolorystycznej” – wyjaśniają twórcy. Ma to przełożenie na ekrany menu, które kontekstowo zmieniają się, by pokazywać wyłącznie to, co w danym momencie potrzebne.

Wspaniały projekt

Dla przykładu, przygotowane algorytmy potrafią wykryć, że tworzony przez nas bardzo wysoki i wąski prostokąt po prawej stronie siatki będzie zawierał zapewne pasek przewijanie w pionie. Wireframe.cc zaoferuje więc odpowiednie narzędzia, ograniczając poziom komplikacji.

Wśród przydatnych funkcji znajduje się możliwość rozpoczęcie od jednego z trzech szablonów: okno przeglądarki, tabletu lub smartfonu. Do tego sprawne przełączanie pomiędzy tymi pozycjami. Jest też możliwość łatwego dodawania komentarzy do wszystkich tworzonych elementów.

Wireframe.cc za darmo

Za darmo stworzymy jeden, prosty projekt, którym podzielimy się za pośrednictwem unikatowego adresu URL.

Wersje Premium, zaczynające się od 14 dolarów miesięcznie, to już eksport w postaci PDF i PNG oraz szereg innych bonusów, jak nieograniczona liczba projektów. Praca w zespole (3 osoby) zaczyna się od 39 dolarów miesięcznie.

Podsumowanie

Wireframe.cc stawia na szybkość i prostotę, rezygnując w ten sposób z bardziej rozbudowanych narzędzi. Nie wstawimy tu żadnych obrazków, a kolorów tła dla tworzonych prostokątów jest dokładnie siedem. Wydaje się jednak, że to w zupełności wystarczy do większości zastosowań.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)