fbpx

Moje ulubione narzędzie do mierzenia czasu pracy.

Timeneye to rozbudowana aplikacja do zarządzania czasem, z dodatkowymi opcjami zarządzania zadaniami i zespołami oraz bogatym ekranem statystyk. Niestety, za darmo tylko przez 14 dni.

Pierwszym krokiem po założeniu nowego konta jest stworzenie kilku celów i zajęć, nad którymi zamierzamy spędzać czas, z dokładną datą, komentarzem, przypisanym projektem i tak dalej. Następnie można już włączyć licznik i przystąpić do pracy, a program sam zliczy i zapamięta, ile nam to zajęło.

Jeśli zapomnieliśmy uruchomić zegar lub – dla przykładu – wracamy właśnie ze spotkania z klientem, możemy własnoręcznie uzupełnić tablicę i wskazać ramy czasowe.

Plan zadań

Wspomniana tablica to centrum programu, wyświetlające aktualne i przyszłe zadania na następne dni, wraz z szybkim podsumowaniem ostatnich dwóch tygodni (lub dowolnego innego wybranego okresu), w wykresem i procentowym spojrzeniem na to, co zajmuje nam najwięcej czasu.

Co interesujące, po kilku tygodniach użytkowania i wraz ze skrupulatnym uzupełnianiem zadań i projektów, algorytmy Timeneye potrafią samodzielnie rozpoznać nasze nawyki i automatycznie rekomendować tworzenie nowych wpisów. Co tydzień w poniedziałek o 10 rano udajemy się na to samo spotkanie? Aplikacja wkrótce to rozpozna.

Ekran statystyk prezentuje szereg interesujących informacji na temat projektów, łączny czas spędzony na pracy, także w podziale na poszczególne fazy, które tworzymy podczas dodawania zadań. Jest też – jakże istotny – licznik roboczogodzin, jako pomoc przy fakturowaniu.

Zarządzanie zespołem w Timeneye przekłada się już na koszty, lecz otwiera kilka ciekawych opcji, takich jak ustalanie i kontrolowanie budżetów czasu przeznaczanych na poszczególne elementy projektów czy też weryfikacja zajęć pracowników.

Nie brakuje statystyk

Jeśli obawiamy się, że tworzenie zadań i projektów zajmie nam więcej czasu niż sama praca, możemy skorzystać z prostej integracji z jedną z innych aplikacji, takich jak popularna Asana, Basecamp, kalendarz Google, Trello i tak dalej.

Timeneye za darmo

Za darmo skorzystamy niestety tylko z 14-dniowej wersji demonstracyjnej. Później przyjdzie już zapłacić: 72 dolary rocznie lub 7 dolarów miesięcznie za jednego użytkownika.

Podsumowanie

Rozbudowana aplikacja do zarządzania czasem i projektami. Do włączania licznika czasu i własnoręcznego uzupełniania danych trzeba się przyzwyczaić, ale szybko widać korzyści.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)