Chcesz uporządkować swój marketing?

Chcesz uporządkować swój marketing?

Sprawdź
Marketing

Treści, które sprzedają (warsztat online)

Spotkajmy się na żywo, na szkoleniu online. Pokażę Ci jak tworzyć treści, które zdobywają nowych klientów, nawet jeśli masz mało czasu albo nie lubisz się promować.


Kiedy szukasz sposobów na promowanie swojego biznesu, szybko zauważysz, że wiele osób poleca content marketing.

Pomysł jest prosty: wystarczy tworzyć ciekawe treści, które przyciągną nowych klientów. Niestety, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.

Pojawia się masa pytań:

 • W jaki sposób tworzyć te treści?

  Nagrywać podcast, pisać bloga, czy kręcić filmy? A może wystarczą media społecznościowe? Tylko co wtedy będzię najlepsze – Instagram? Facebook? LinkedIn?
 • O czym masz opowiadać?

  Nawet jeśli wybierzesz już miejsce, to nie masz pomysłu na tematy. Co takiego możesz pokazać ludziom, żeby zachęcić ich do zakupu lub współpracy?
 • Jak na tym zarobić?

  Zastanawiasz się gdzie w tym wszystkim są pieniądze. Pisanie bloga, czy prowadzenia profilu w social media to masa pracy. Jak to przełożyć na korzyści dla Twojej firmy?
 • Czy to dla mnie?

  To wydaje się do Ciebie nie pasować. Być może nie masz potrzeby być w centrum uwagi albo po prostu źle się czujesz promując i sprzedając.
 • Czy mnie na to stać?

  To brzmi jak zadanie dla kilku osób. Czujesz, że brakuje Ci umiejętności tworzenia ciekawych materiałów, a nie masz pieniędzy na zatrudnienie copywritera albo grafika.


A najgorsze jest to, że im dłużej o tym myślisz, tym więcej problemów zauważasz. Zaczynasz czytać o dobieraniu hashtagów, tworzeniu perfekcyjnych miniatur, komponowaniu spójnej siatki zdjęć, optymalizacji pod wyszukiwarki i setkach innych niuansów. Poświęcisz na to masę czasu, a jedyne co czujesz to gigantyczne przytłoczenie.


Mam dla Ciebie zupełnie inne podejście

Skup się na podstawach

W tworzeniu treści najważniejsza jest… treść. To od niej zależy, czy ktoś się Tobą zainteresuje i zostanie Twoim klientem. Forma dostarczania tej treści jest drugorzędna.

Prawda jest taka: jeśli masz dobre treści, nie ma znaczenia, czy opublikujesz je na Instagramie, LinkedIn, czy opowiesz w podcaście. Zadziałają w każdym serwisie. Z kolei, jeśli Twoje treści są słabe, miejsce ich publikacji niczego nie zmieni.

Przestań tracić czas na szczegóły, takie jak hashtagi, czy fonty w nagłówkach. Skup się na dobrej treści. Reszta to dodatek.

Szukaj klientów, a nie lajków

Pamiętaj jaki jest Twój cel: chcesz dotrzeć do ludzi z informacją o Twojej firmie.

Dla Ciebie media społecznościowe albo np. blog to jedynie narzędzie. Nie jesteś influencerem, który żyje z Instagrama i wcale nie musisz się tak zachowywać, żeby zobaczyć efekty.

Dla Ciebie licznik obserwujących nie jest najważniejszy. Znaczenie ma to, jak przełożysz ten zasięg na nowych klientów. Zdobywanie lajków, a zdobywanie klientów to dwa różne cele.

Większość rad związanych z promocją w Internecie dotyczy zdobywania popularności. Ty musisz się skupić na biznesowej stronie.

Postaw na prostotę

Większość osób zupełnie niepotrzebnie komplikuje proces tworzenia treści. Szukamy różnych formatów i różnych narzędzi, a to wcale nie jest potrzebne.

Nowych klientów mogą przynieść też proste i szybkie sposoby. Komputer z klawiaturą i Internetem, to jedyne czego potrzebujesz.

Żeby zacząć zdobywać pierwszych klientów wcale nie musisz szukać skomplikowanych metod, zastanawiać się nad szczegółami i poświęcać godzin na tworzenie treści.

Żeby Ci to udowodnić przygotowałem specjalny warsztat on-line, w którym pokażę Ci wszystko ze szczegółami.

Warsztat online

warsztat i szkolenie online treści które sprzedają

Widzimy się na żywo

Spotkamy się na żywo, w małej grupie, w formie videokonferencji. Pokażę Ci swoje sposoby na tworzenie treści, które zdobywają nowych klientów.

 • To będzie warsztat, a nie wykład. Przygotowałem masę ćwiczeń i pomocniczych materiałów. Będziemy pracowali na Twoich przykładach, odpowiem na wszystkie pytania i poprowadzę Cię przez cały proces.

Masz moje wsparcie, koniec z błądzeniem i szukaniem odpowiedzi na własną rękę.

Gotowy efekt

To nie jest kolejny kurs online, który kupisz, ale którego nigdy nie przerobisz. W kilka godzin pokażę Ci wszystkie najważniejsze elementy skutecznego content marketingu. Ze spotkania wyjdziesz z gotowymi do zastosowania rozwiązaniami.

 • Koniec z zastanawianiem się co, gdzie i po co opublikować.

Konkrety

Nie będziemy analizowali niuansów każdej możliwej sieci społecznościowej. Skupimy się na tworzeniu treści. Dam Ci praktyczne, gotowe do zastosowania narzędzia, które zadziałają niezależnie od miejsca publikacji.

 • Dostaniesz gotowe schematy tworzenia treści, formuły, arkusze i szablony, które oszczędzą Ci masę czasu.

Nastawienie biznesowe

Treści zamienimy w narzędzie przynoszące Ci nowych klientów. Chcę Ci pokazać sposoby na rozwój firmy, a nie sztuczki, które zdobywają lajki.

 • Zyskasz potężne narzędzie do promocji swojej firmy.

Dla każdego

To nie jest warsztat o tym, jak zostać influencerem. Nie będziemy uczyli się lansowania ani robienia selfie. Nie musisz mieć „parcia na szkło”, żeby to zadziałało.

 • Znajdziemy takie sposoby, w których czujesz się komfortowo.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie tresci-ktore-sprzedaja-lp-1.pngKim jestem i dlaczego o tym mówię?

Tworzeniem treści zainteresowałem się ponad 10 lat temu, kiedy szukałem tanich i szybkich sposobów na promocję mojej firmy. Dałem temu szansę i content marketing szybko stał się moim podstawowym źródłem nowych klientów.

Dziś mojego bloga czyta każdego miesiąca ponad 80 000 osób. Mam własny podcast, kanał na YouTube i popularne konta w różnych serwisach społecznościowych.

To właśnie tworzone w odpowiedni sposób treści pozwoliły mi sprzedać 2000 kursów online, kilka tysięcy książęk i zdobyć takich klientów na moje szkolenia, jak IKEA, Orange, Play, czy ING. Mój blog i media społecznościowe stały się na tyle atrakcyjnym miejscem, że takie marki jak Panasonic, Asus, czy Tołpa płacą mi za to, że o nich wspomnę.

Nie zostałem gwiazdą Internetu, ale dzięki tworzonym treściom mój biznes ma się świetnie. Pomogę Ci sprawić, żeby content marketing działał również na Twoją korzyść.

Treści, które sprzedają – zapisz się:

UWAGA:

Niestety bilety na warsztat już się wyprzedały. Chcesz wiedzieć o nowych terminach?

 

Co dostaniesz?

 • Kilkugodzinne spotkanie na żywo (w formie online)
 • Moje pełne wsparcie i indywidualne podejście
 • Nastawienie na praktykę i pracę na Twoim przykładzie
 • Gotowe formuły, sposoby i narzędzia
 • Jasny, łatwy do wdrożenia proces
 • Metody uniwersalne, niezależne od branży albo doświadczenia
 • Sposoby nastawione na zdobywanie klientów, a nie lajków

Kiedy?

 • Spotykamy się online 15 kwietnia w małej grupie (max. 15 osób). Warsztat potrwa 4-5 godzin. Razem przejdziemy cały proces i będziemy na bieżąco konsultować etapy.

Ile to kosztuje?

 • Bilet na premierowy warsztat kosztuje 559 zł netto + VAT (czyli 688 zł brutto).
 • Nie wiemy jeszcze czy pojawią się nowe terminy. Jeśli tak, to możemy obiecać, że cena udziału w warsztacie na żywo (czyli z moją asystą) nigdy nie będzie niższa. Nie będzie rabatów i ofert specjalnych. Jeśli cena się zmieni, to tylko na wyższą. 😉

Czy będą inne terminy?

Jeszcze nie wiem. 🙂 Na razie testujemy formułę warsztatów online i chociaż wiele wskazuje na to, że sprawdzi się świetnie, to nie możemy niczego obiecać.

Jeśli nie pasuje Ci data spotkania lub zabrakło dla Ciebie miejsca, zostaw swojego maila poniżej. 👇

Treści, które sprzedają Jacek Kłosiński warsztat nowe terminy
 • Zostaw swojego maila tutaj, jeśli chcesz się dowiedzieć o nowych terminach!

Na pewno damy Ci znać. Osoby na liście zainteresowanych zawsze dowiadują się jako pierwsze. 😉

Czy tworzenie treści jest dla Ciebie?

Zobacz także

Inne tematy

Wybierz jeden z pozostałych tematów z list poniżej. Znajdziesz tu materiały dotyczące każdego etapu prowadzenia małego biznesu.

co o tym myślisz?

komentarze

Razem raźniej

buduj z nami
fajny mały
biznes

YouTube

Dla tych, którzy wolą treści w formie video.

Dołącz

Podcast

Jeśli lubisz słuchać w dowolnym momencie.

Dołącz

Instagram

Jeśli chcesz więcej materiałów zza kulis.

Dołącz

Facebook

Jeśli chcesz dołączyć do grupy i porozmawiać.

Dołącz
więcej o mnie

poznajmy się,
zobacz kim jestem

Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.
Wyrażam zgodę