Szukasz sposobów na dotarcie do nowych klientów?

Szukasz sposobów na dotarcie do nowych klientów?

Sprawdź
Inspiracje

Wszyscy jesteśmy Beatlesami

Kurz po kwietniowym „Elementarzu Projektanta” zdążył opaść, a samo wydarzenie opisywałem już wcześniej na blogu. Niestety ominęła mnie zbyt duża część konferencji, żebym mógł pokusić się o relację, ale organizatorki były na tyle fajne, że pomyślały o tym, żeby nagrać wszystkie prezentacje i udostępnić je w sieci. Tak się składa, że miałem przyjemność dostać w […]


Kurz po kwietniowym „Elementarzu Projektanta” zdążył opaść, a samo wydarzenie opisywałem już wcześniej na blogu.

Niestety ominęła mnie zbyt duża część konferencji, żebym mógł pokusić się o relację, ale organizatorki były na tyle fajne, że pomyślały o tym, żeby nagrać wszystkie prezentacje i udostępnić je w sieci. Tak się składa, że miałem przyjemność dostać w swoje ręce mikrofon i trochę poopowiadać. Powstał z tego zapis video, który znajdziecie poniżej.

Zauważyłem, że około 30 minuty, kiedy mówię o badaniu Hyper Island, została wycięta jakaś minuta, przez co możecie delikatnie zgubić wątek. Nie wiem dlaczego tak się stało, ale nie powinno to specjalnie przeszkadzać w odbiorze całości.

Kadrowanie jest ustawione tak, że nie widać za bardzo slajdów, które wyświetlam, więc plik z prezentacją wrzuciłem Wam do pobrania tutaj. Nie jest to potrzebne, żeby połapać się w tym, co mówię, ale może ktoś będzie chciał rzucić okiem.

Zapraszam do oglądania:

 

A jak już założycie sobie konta w kanałach social media, o których opowiadam pod koniec, nie zapomnijcie wpaść do mnie na Instagrama i Twittera. ;)

Zobacz także

Inne tematy

Wybierz jeden z pozostałych tematów z list poniżej. Znajdziesz tu materiały dotyczące każdego etapu prowadzenia małego biznesu.

co o tym myślisz?

komentarze

Razem raźniej

buduj z nami
fajny mały
biznes

YouTube

Dla tych, którzy wolą treści w formie video.

Dołącz

Podcast

Jeśli lubisz słuchać w dowolnym momencie.

Dołącz

Instagram

Jeśli chcesz więcej materiałów zza kulis.

Dołącz

Facebook

Jeśli chcesz dołączyć do grupy i porozmawiać.

Dołącz
więcej o mnie

poznajmy się,
zobacz kim jestem

Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.
Wyrażam zgodę