Chcesz mieć więcej klientów, ale nie masz czasu na marketing?

Chcesz mieć więcej klientów, ale nie masz czasu na marketing?

Sprawdź
Inspiracje

Wszyscy jesteśmy Beatlesami

Kurz po kwietniowym „Elementarzu Projektanta” zdążył opaść, a samo wydarzenie opisywałem już wcześniej na blogu. Niestety ominęła mnie zbyt duża część konferencji, żebym mógł pokusić się o relację, ale organizatorki były na tyle fajne, że pomyślały o tym, żeby nagrać wszystkie prezentacje i udostępnić je w sieci. Tak się składa, że miałem przyjemność dostać w […]


Kurz po kwietniowym „Elementarzu Projektanta” zdążył opaść, a samo wydarzenie opisywałem już wcześniej na blogu.

Niestety ominęła mnie zbyt duża część konferencji, żebym mógł pokusić się o relację, ale organizatorki były na tyle fajne, że pomyślały o tym, żeby nagrać wszystkie prezentacje i udostępnić je w sieci. Tak się składa, że miałem przyjemność dostać w swoje ręce mikrofon i trochę poopowiadać. Powstał z tego zapis video, który znajdziecie poniżej.

Zauważyłem, że około 30 minuty, kiedy mówię o badaniu Hyper Island, została wycięta jakaś minuta, przez co możecie delikatnie zgubić wątek. Nie wiem dlaczego tak się stało, ale nie powinno to specjalnie przeszkadzać w odbiorze całości.

Kadrowanie jest ustawione tak, że nie widać za bardzo slajdów, które wyświetlam, więc plik z prezentacją wrzuciłem Wam do pobrania tutaj. Nie jest to potrzebne, żeby połapać się w tym, co mówię, ale może ktoś będzie chciał rzucić okiem.

Zapraszam do oglądania:

 

A jak już założycie sobie konta w kanałach social media, o których opowiadam pod koniec, nie zapomnijcie wpaść do mnie na Instagrama i Twittera. ;)

Zobacz także

Inne tematy

Wybierz jeden z pozostałych tematów z list poniżej. Znajdziesz tu materiały dotyczące każdego etapu prowadzenia małego biznesu.

co o tym myślisz?

komentarze

Razem raźniej

buduj z nami
fajny mały
biznes

YouTube

Dla tych, którzy wolą treści w formie video.

Dołącz

Podcast

Jeśli lubisz słuchać w dowolnym momencie.

Dołącz

Instagram

Jeśli chcesz więcej materiałów zza kulis.

Dołącz

Facebook

Jeśli chcesz dołączyć do grupy i porozmawiać.

Dołącz
więcej o mnie

poznajmy się,
zobacz kim jestem

Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.
Wyrażam zgodę