fbpx

Generator pomysłów na blogowe wpisy.

Regularne aktualizowanie to jeden z najważniejszych czynników stojących za sukcesem każdego bloga. Co jednak zrobić, jeśli nic nie przychodzi do głowy, trwa blokada pisarska i nie mamy zielonego pojęcia, o czym pisać? Z pomocą przychodzi Blog Ideas Generator.

„Nie ma czegoś takiego, jak brak pomysłów na teksty” – zapewniają twórcy narzędzia z firmy HubSpot, zajmującej się na co dzień wspieraniem marketingu i sprzedaży za pomocą znacznie bardziej rozbudowanego oprogramowania.

Na stronie Blog Ideas Generator wystarczy wypełnić pole, korzystając z rzeczowników, związanych oczywiście z tematyką naszego bloga. Wystarczy jedno kliknięcie, a kilka sekund później generator wyświetli pięć tematów. Wystarczy na cały tydzień.

Podpowiedź: nie musimy wypełniać wszystkich pięciu pól, wystarczy jedno.

Temat idealny: „Czy kwiat zawładnie światem”

Uwaga: Blog Ideas Generator generuje tematy wyłącznie w języku angielskim, lecz propozycje są uniwersalne i nadadzą się świetnie także po przetłumaczeniu na polski.

Należy mieć na uwadze, że generowane w narzędziu propozycje artykułów są dość ogólne i nie zawsze mają sens. Dla przykładu: „Dziesięć powodów, dla których powinieneś zainwestować w pomidor” brzmi mało interesująco. „Pomidor” to wpisany przez nas rzeczownik, który raczej tu nie pasuje.

Inaczej będzie, jeśli piszemy o znaczkach pocztowych, klasycznych samochodach czy kryptowalutach. Innymi słowy, wyniki generowane przez algorytm Blog Topic Generator należy dostosować do własnych potrzeb.

Blog Ideas Generator za darmo

Wszystkie funkcje narzędzia dostępne bez żadnych opłat. Więcej wyników – całą setkę – możemy wygenerować automatycznie po podzieleniu się z HubSpotem danymi osobowymi.

Podsumowanie

Wydaje się, że Blog Ideas Generator to nic więcej, jak interesująca ciekawostka, lecz generowane tematy rzeczywiście mogą pomóc w rozwoju bloga.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)