fbpx

Strona z szablonami kalendarzy.

Serwis zapewnia ogromny wybór przeróżnych formatów i wzorów kalendarzy. Do wyboru mamy mnóstwo widoków i możliwość pobrania każdego z nich w trzech rozszerzeniach: docx (Word), xlsx (Excel) i pdf.

Jest kalendarz kolorowy z miesiącami na górze, liniowy z miesiącami w kolumnie, z synchronizacją dni, z miesiącami na czterech stronach, z klasycznymi budkami i tak dalej.

A to tylko najbardziej standardowy kalendarz na cały rok. Jest też terminarz tygodniowy (w dwunastu formatach), miesięczny (sześć wersji), a także bardziej specjalistyczne warianty: rok szkolny, rok akademicki, rok fiskalny.

Zatrzęsienie kalendarzy

A to jeszcze nie wszystko. Kolejne możliwości to kalendarz z miejscem na urodziny, kalendarz ze zdjęciami, na dwa lata, na trzy lata i tak dalej, i tym podobne.

Belka po lewej stronie oferuje dostęp do najpopularniejszych opcji, po prawej – w menu głównym – możemy przeglądać wszystkie możliwości. Poniżej znajdziemy przykładowe formaty, a jeszcze niżej – daty najważniejszych świąt i wydarzeń.

Uwaga: Calendarpedia to strona amerykańska, więc nie znajdziemy na niej kalendarza z czysto polskim układem świąt i wydarzeń.

Calendarpedia za darmo

Wszystkie funkcje aplikacji dostępne są za darmo. Twórcy są na tyle hojni, że nie przyjmują nawet dobrowolnych donacji, kierując użytkowników na stronę organizacji charytatywnych.

Podsumowanie

Jeśli potrzebujemy kalendarza, na pewno go tu znajdziemy. Minusem jest brak polskich świąt i wydarzeń.

Bonus: 3 gotowe do druku szablony kalendarzy na 2020

Wygenerowane kalendarze są bardzo praktyczne i dają nam dużą elastyczność, ale… na starcie nie są najładniejsze. 😉 Dlatego na 2020 r. stworzyłem swoje własne szablony w prostym, minimalistycznym stylu.

calendarpedia kalendarze do drukowania
Pobierz minimalistyczne kalendarze na 2020 za darmo

Do wyboru są aż 3 warianty i udostępniam je całkowicie za darmo, a po więcej szczegółów zapraszam na bloga: Minimalistyczny kalendarz na 2020 – pliki do druku za darmo


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)