fbpx

Generator pomysłów na ciekawe treści.

Content Idea Generator pomaga w generowaniu pomysłów na nowe artykuły, tworząc gotowe tytuły związane z tematyką naszego bloga czy witryny. Przygotowany algorytm gwarantuje dostosowanie propozycji pod SEO.

Takie podejście oznacza, że otrzymujemy najczęściej tytuły na listy w stylu „20 sposobów na”, „10 faktów na temat”. Nie da się ukryć, że takie artykuły przyciągają oko i sprawdzają się w sieci bardzo dobrze.

Zasada działania Content Idea Generator jest bardzo prosta. Wystarczy wpisać jeden temat – najlepiej rzeczownik – i wcisnąć przycisk. Narzędzie błyskawicznie uzupełni pola o kolejne wyrazy, tworząc tytuł.

Generowane tematy niekiedy są nawet sensowne

Uwaga: Content Idea Generator generuje tematy wyłącznie w języku angielskim, lecz propozycje są uniwersalne i nadadzą się świetnie także po przetłumaczeniu na polski.

Jednocześnie narzędzie wyświetla dymki z dodatkową zawartością. Najczęściej są to drobne żarty i komentarze, ale znajdą się też cenne porady, jak „nieparzyste liczby są bardziej interesujące od parzystych”. Brzmi dziwnie, lecz twórcy generatora – firma Portent – na co dzień zajmuje się SEO i tworzeniem treści, więc można jej zaufać.

Content Idea Generator za darmo

Wszystkie funkcje narzędzia dostępne bez żadnych opłat.

Podsumowanie

Content Idea Generator działa na zasadzie identycznej z Blog Ideas Generator. To drugie narzędzie wydaje się być jednak nieco bardziej „profesjonalne” i w mniejszym stopniu generuje żartobliwe tytuły.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)