fbpx

Aplikacja, która pomaga wykonać jedną najważniejszą rzecz danego dnia.

One Big Thing to wyjątkowo prosta aplikacja, która pomaga skupić się na wykonaniu każdego dnia jednej, większej czynności. W jaki sposób? Poprzez wyświetlanie jej na ekranie telefonu czy innego urządzenia mobilnego.

Uwaga: wspomniane urządzenie mobilne musi być wyprodukowane przez firmę Apple, ponieważ twórca nie przygotował niestety wersji na system operacyjny Android.

Program działa w bardzo prosty sposób. Po instalacji, w aplikacji wpisujemy jedną, kluczową kwestię, którą chcemy danego dnia rozwiązać, w stylu „dokończ prezentację”, „wyślij faktury”, „zmień opony” i tak dalej.

Jedna Wielka Rzecz!

Poniżej możemy umieścić także maksymalnie trzy zadania, które One Big Thing ma wyświetlać każdego dnia. Po 24 godzinach, bez względu na to, czy poradziliśmy sobie z zadaniami, czy też nie, otrzymujemy pustą stronę na nowe cele. I to by było na tyle!

„Kiedyś śledziłem moje codzienne cele na karteczkach papieru. Sprawdzało się całkiem dobrze, ale często zapominałem je wypisać lub gubiłem, więc stworzyłem tę prostą aplikację!” – wspomina twórca, Nicholas Burka.

One Big Thing za darmo

Aplikacja dostępna jest za darmo. Płatna wersja oferuje więcej opcji kolorystycznych i zestaw wirtualnych naklejek.

Podsumowanie

Program bazuje na popularnej zasadzie „1-3-5” do określania najważniejszych celów, ale stawia na jeszcze większe ich przefiltrowanie. Może się sprawdzić, jeśli faktycznie mamy ogromne problemy z motywacją – lub pamięcią.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)