fbpx

Aplikacja do mierzenia czasu, z desktopową wersją włącznie.

Toggl rodem z Estonii to rozbudowana aplikacja do zarządzania czasem, z zestawem aplikacji mobilnych i desktopowych. Do tego pełne raportowanie oraz zarządzanie projektami.

Założenia programu są podobne do Timeneye: pierwszym krokiem po zalogowaniu jest uzupełnienie danych o projekty i zadania, nad którymi zamierzamy spędzać czas. Następnie można już włączyć wbudowany licznik i zacząć pracować.

Jeśli zapomnieliśmy uruchomić zegar lub – dla przykładu – wracamy właśnie ze spotkania z klientem, możemy własnoręcznie uzupełnić tablicę i wskazać ramy czasowe.

Okno główne aplikacji

Centrum aplikacji stanowi tablica wyświetlająca aktualne i przyszłe zadania na następne dni, dla nas lub dla całego zespołu. Możemy też od razu włączyć porównanie z poprzednim tygodniem, by sprawdzić, jak przebiega praca i na co poświęcamy więcej czasu.

Kolejnym ważnym ekranem są raporty, oferujące bardziej szczegółowe spojrzenie na wykonaną pracę, w podziale na członków zespołu, projekty, a nawet poszczególnych klientów – o ile oczywiście nie zapomnimy wcześniej ich zdefiniować, a później przypisać do tworzonych zadań.

Jeśli obawiamy się, że tworzenie zadań i projektów zajmie nam więcej czasu niż sama praca, możemy skorzystać z prostej integracji z jedną z innych aplikacji, takich jak popularna Asana, Basecamp, GitHub, Teamweek i inne.

Ekran raportów

Co ważne, dane możemy błyskawicznie synchronizować na przeróżnych urządzeniach. Twórcy zadbali o wersje mobilne na iOS i Androida, a także na wszystkie najpopularniejsze „stacjonarne” systemy operacyjne: Windows, Mac i Linux.

Toggl za darmo

Podstawowe funkcje aplikacji są dostępne za darmo. Za dodatkowe możliwości – jak ustalanie płatnych roboczogodzin i zapisywanie raportów – musimy już zapłacić, od 9 dolarów miesięcznie za użytkownika.

Podsumowanie

Toggle jest ładne i sprawne. Przewagą są darmowe konta użytkownika oraz szybka synchronizacja na niemal dowolnym urządzeniu.


Pomóż nam znaleźć wartościowe materiały!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

O mnie

Zebrałem ponad 150 narzędzi przydatnych w kreatywnej pracy.

ZAMKNIJ

Darmowy ebook!

POBIERZ

Zapisz się do newslettera, w prezencie wyślę Ci darmowego ebooka z 39 sposobami na lepsze pomysły, decyzje i rozwój.

ZAMKNIJ

Dziękuję!

Sprawdź maila :)